Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen agyértágító/memóriajaví...

Milyen agyértágító/memóriajavító vény nélküli gyógyszerek ill. gyógynövények vannak?

Figyelt kérdés
2016. okt. 7. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Bilobil esetleg?
2016. okt. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van az egyetemen egy szabadon választható tantárgya: vény nélküli gyógyszeres és növényi terméktanácsadás a neve, és írnom kell a kérdés témájában egy beadandót, és 10 db különféle termékről kellene írni, de sajnos ilyen sokról sehol, se a neten, se könyvben nem találtam.
2016. okt. 7. 23:57
 3/6 anonim ***** válasza:
2016. okt. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Összesen 4 db vn gyógyszert dobott ki a kereső...
2016. okt. 8. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:
és ha felemelnéd a feneked és elmennél a patikába érdeklődni? ;)
2016. okt. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ha már valaki veszi a fáradtságot, és ír ide egy választ, akkor nem lehetne mellőzni a gúnyolódást meg a szarkazmust?

Honnan tudod, hogy mennyi szabadidőm van abban az időszakban, amíg egy gyógyszertár nyitva van?


Egyébként el fogok menni valamikor, mivel más ötletem nekem sincs már, csak gondoltam egyszerűbb lenne itt, mint mások elé állni a sorban pusztán azért, hogy fél órán keresztül faggassam a gyógyszerészt azzal, hogy felkutasson nekem 10 különböző gyógyszert a témában egy mezei dolgozathoz mindössze.

Gondoltam őt meg a többi vásárlót is megkímélem ettől, de kösz a kedves tippet!

2016. okt. 9. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!