Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szintetikus drog többévi...

Szintetikus drog többévi használata után kialakulhat-e blackout? Eltűnhetnek-e órák vagy akár napok a beteg memóriájából?

Figyelt kérdés

2016. okt. 9. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán
2016. okt. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Úgyérted, hogy most már józan állapotban van és úgy? Némi esély van rá, mondjuk a "szintetikus drog" igen csak tág fogalom. Plusz józan életű embernél is lehetnek ilyen jelenségek. Szóval lehetséges, de nem túl valószínű, főleg az, hogy egész napok kiessenek.
2016. okt. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez elmondható alkoholról is.

De őszintén szólva, nekem a marihuánához kapcsolható incidenseim sokkal ijesztőbbek.

Volt egy időszakom, amikor minden egyes nap be voltam tépve, 7 hónapon át.

Akkoriban vesztettem el a barátnőmet (balesete volt) és vele együtt a józan élet is megszűnt számomra létezni.

Az elején még magamban ültem a néma szobában, napokig. Aztán a főnökömmel beszélgettem, és azt tanácsolta hogy valamivel tömjem be az űrt.

Tudnál te inni hónapokon át, míg részeg nem leszel minden egyes pillanatban? Nekem ez nem ment, és a lelki hiányomat se igazán enyhítette a részegség.

Ellenben amikor kanabiszhoz nyúltam, szépen lassan ki tudtam élni a gondolataimat. Egész végig arról álmodoztam, hogy a párommal vagyok, és olyanokat valósítunk meg, amiről álmodni mertünk csak.

Reggel, mikor felkeltem, elszívtam egy szálat.

Reggel, mikor beértem a munkába, elszívtam még egyet.

Kaja szünet.

Elindulok haza, és tépek.

Otthon vagyok, relax és még egy szál.

Majd végül elalvás előtt is egy.


Ha valahova elhívtak, elmentem, meg ittam pár sört, gyrosoztam meg minden. De be voltam szívva akkor is.

De nem is tudom hogy kerültem el olyan helyekre.

Én ez alatt az idő alatt költöztem, temetésen voltam, a barátaim meg a maradék családom kezelt elmeileg.

De máig nem vagyok benne biztos, hogy megtörtént.


De hogy bánom ezt? Azt nem mondanám... Minden egyes szállal elmúlik a gondom, hogy ha rá gondolhatok, és a szaros életemet eltehetem egy hermetikusan zárt csomagolásba.


Nem tudom, nem ilyen választ szerettél volna.... De belőlem kijött, ne haragudj.

2016. okt. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!