Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudtok ajánlani olyan romantik...

Tudtok ajánlani olyan romantikus könyvet, amelyben a főszereplők függők vagy betegek?

Figyelt kérdés

Olyan könyveket keresek főleg, amelyekben a főszereplő(k) vagy függnek valamitől (pl, alkohol, drog), esetleg mentálisan betegek (pl. bipoláris). Angol és magyar is lehet.

Olvastam pl:

Krista Richie - Addicted to you

Jessica Sorense - The coincidence of Callie & Kayden, Breaking Nova

Meredith A. Walerts - Find you in the dark



2014. júl. 7. 01:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom számít-e az Egy különc srác feljegyzései... Romantikus, mert a végén összejön Sammel, és végülis beteg... Lehet nem ilyet keresel...
2014. júl. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csillagainkban a hiba


Bár ebben nem mentálisan betegek, hanem rendesen fizikailag, de romantikus nagyon:)

2014. júl. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A csillagainkban a hibát ismerem, de én inkább mentális betegséggel foglalkozó könyveket keresek. A másik könyvnek meg még utánanézek, csak a filmet láttam, de nem igazán emlékszem már rá. Köszönöm a válaszaitokat! :)
2014. júl. 7. 20:53
 4/7 anonim válasza:

A Végzet Ereklyéi előzményeiben,a Pokoli szerkezetekben a fiú démondrogfüggő,nem sok ideje van hátra és meg kérte a kezét valakinek.1800 közepe és vége nfelé játszódik,fantasy,de nagyon izgalmas.A Pokoli szerkezetek három részes:


Az angyal

A Herceg

A Hercegnő

2014. júl. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Kay Redfield Jamison : A nyughatatlan lélek


Rados Virág : Bipoláris

2014. júl. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. júl. 9. 20:40
 7/7 anonim válasza:
Millió apró darabban
2014. júl. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!