Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek volt mar fajdalmas...

Akinek volt mar fajdalmas nyirokcsomo duzzanata a honaljaban, mitol volt es meddig tartott? Mi segitett?

Figyelt kérdés

Mindket honaljam nyomasra erzekeny es mintha a belsejeben ereznek egy kemenyebb fajo csomot is.

Nyilvan orvoshoz fogok menni, csak kivancsi lennek, hogy ki tapasztalt hasonlot es mi okozhatja?


2016. okt. 12. 16:54
 1/2 anonim válasza:
Nekem is volt és nagyon megijedtem, hogy mi lehet az, viszont pár héten belül elmúlt. Mindenképp menj el orvoshoz ettől függetlenül, mert nekem annyira nem fájt ha hozzáértem.
2016. okt. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem vagy/voltál megfázva? Hónalji nyirokcsomók fájdalmas duzzanata általában erre utal. Nekem is szokott lenni nagyritkán, de mindig náthához, egyéb felső légúti betegségekhez köthető. Pár nap alatt elmúlik. Szedj C-vitamint, teázz, pihenj. Viszont ha 2 hétnél tovább fennáll, akkor menj dokihoz!

Jobbulást!

2016. okt. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!