Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Valaki tapasztalt már olyat,...

Valaki tapasztalt már olyat, hogy piros foltok lettek a pénisze hegyén, és miután az meggyógyult a hónaljában lett egy fájó, gyulladt nyirokcsomó? Mi lett a vége, van ok az aggodalomra hogy nemi betegséget kaptam el?

Figyelt kérdés
Múlt hét elején jelentek meg piros foltok a péniszem hegyén, Canestennel kezeltem és elmúlt, de ezen a héten a bal hónaljam alatt piros, gyulladt, fájó nyirokcsomó jelent meg. Ezt nyilván orvosnak kellene látni, de ha valaki járt már így, az meg tudná mondani ha fordulni kell orvoshoz, és ha igen, milyenhez.

#pénisz #nyirokcsomó #Canesten #hónaljcsomó #piros foltok péniszen #gyulladt hónalj nyirokcsomó
2015. aug. 11. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Valami fertőzés lehetett a péniszeden. Ezért a nyirokcsomo duzzanat.


házidoki(sztem)

2015. aug. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 maci 1 ***** válasza:
Hàt elèg baj az a dàkodat le kell vàgni minnel hamarab. ..keress fel dgy mèszàrost
2017. febr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!