Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi bajom lehet? Ez mennyire...

Mi bajom lehet? Ez mennyire veszélyes? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 20 éves vagyok. Olyan mintha, rövid távú memória zavarom lenne... Gyakran elő fordul, hogy pl.: Le rakom a cigimet, és félperc után gyakorlatilag keressem. Mert nem tudom h merre tehetem. Előfordul ez néha beszélgetésnél is... Azt megjegyzem amit, más mond nekem nagyrészt. Viszont, amit én mondtam azt nem igazán...


Mit gondoltok ez mitől lehet? Mennyire veszélyes dolog? Viszont, ha valamit teszek, csinálok azt nem felejtem el... Tudom h mit csináltam 5 perce...



2016. okt. 14. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:
A memóriazavar ilyen fiatal korban leggyakrabban stressz,szzellemi,lelki túlterhelés miatt van.
2016. okt. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mennyire veszélyes? Hát eléggé, ha széthagyod az égő cigit és elfelejted, felég a ház.
2016. okt. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!