Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a gerincem alsó...

Miért fáj a gerincem alsó része? Leginkább középen és teljesen alul. 17/F

Figyelt kérdés
Szóval pár hete érzem először azt hittem azért mert sokat ültem a gép előtt (Szó szerint) feküdtem mert filmet néztem jó pár órán át, akkor érzetem leg elösször aztan csak néha,néha de 1-2 hete lapátoltam otthon segítettem ház körül és azóta mostanra már szinte nehezkes le hajolás is fáj akkor is ha köhögök tüsszentek de csak ott alul (szó szerint a valagam felett) hétfőn megyek orvoshoz mert már nem bírom szinte tesizni se bírok vele aki tud rá valami módszert h mit csináljak h jobb legyen az kérem írja le!

2016. okt. 15. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Idegbecsípődés valószínűleg, rosszabb esetben lehet porckorong probléma jele. Ne emelgess, ne nagyon hajolgass, kenegesd valami fájdalomcsillapítóval pl. Voltaren gél, amíg el nem jutsz vele az orvoshoz.
2016. okt. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet
2016. okt. 15. 14:17
 3/5 anonim ***** válasza:

az orvos megröngenezhet, de egy sebre puszin kívűl csak műtét van, ami nem túl jó

csináld ezeket:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egeszsegugyi-ellatas..

2016. okt. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó, nincs igazad, engem is megröntgeneztek és röntgen alapján (illetve később MRI alapján) gyógytornára küldtek, van degenerált porckorongom derékban és nyakban is. Szóval a súlyosságtól függ, de nem feltétlenül csak a műtét a megoldás, és jobb személyre szabott gyógytornára járni, én jártam erre is, meg csoportra is, utóbbi többet ártott, mint használt, előbbi pedig használt.
2016. okt. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ez mind személyre szabott gyógytorna, akkora súllyal csinálhatod, amivel bírod

különben meg az, nincs olyan, hogy személyre szabott gyógytorna, csak helyes és helytelen kivitelezés

2016. okt. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!