Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tűnhetne úgy, hogy...

Hogy tűnhetne úgy, hogy hasmenésem és hányingerem volt?

Figyelt kérdés

Leszögezném, hogy NEM dolgozat miatt hiányoztam/hiányzok az iskolából, más ok miatt ami miatt még apám is segített, vagyis akart.


MINDENT megpróbáltam, hogy hasmenésem legyen, hogy ne kelljen a doktornak hazudnom.

Megettem fél doboz sós vajat, össze-vissza ettem zsíróstól édesig amíg volt, apám csinált zsírban kisütött krumplit és nagyon zsíros pörköltet, ettem belőle 3 adagot de még hasfájásom sem volt. Ittam apám által készített undorító zsíros-fűszeres-olajos löttyéből + kávé, de SEMMI! Aztán tegnap, csináltam, vagyis pontosabban kotyvasztottam magamnak fél pohár borzalmat, amibe ezek voltak:

-kb 6 féle szörp

-olaj

-salátaöntet

-hangyányi fűszerek

-1 db olívabogyó

-2 éves (ha nem 3) sushi-hoz járó szójaszósz(?)

-kicsike mustár

-tej

Ezt összekevertem és utána, mivel túl édes volt felöntöttem tejjel és a felét megittam és megint semmi.


A dolgozatok egyrészt nem nehezek, és akármi legyen is meg kell majd írnom. Nem azt akartam a hasmenéssel, hogy kiírjon 1 hétre, csak azt, hogy ne hazudjak a dokinak.


KÉRDÉS:

Mivel semmi nem vált be, ezért szeretném tudni azt, hog mit egyek, szedjek be amitől úgy nézek ki, olyan a torkom mint a akinek hányinger és hasmenése volt?



2016. okt. 19. 14:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok bunkó lenni, de aki nem a kérdésemre akar válaszolni hanem szentbeszédet akar mondani és/vagy kioktatni, kérem szépen előre is, hogy ne írjon!
2016. okt. 19. 14:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Kaukázusi kefír paradicsommal.
2016. okt. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
patikában van hashajtó, szódabikarbóna ecetes vízbe, még habosan meginni, és lehet hányni.
2016. okt. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A doki nem akarja és nem is tudja ellenőrizni, hogy tényleg hasmenésed volt-e vagy hánytál. Elmondod neki, még ha nem is hiszi el, akkor is úgy kell viselkednie, mintha biztosan igaz lenne. Elméletileg.
2016. okt. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!