Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Cigarettával megmérgeztek. Mi...

Technokol Rapid kérdése:

Cigarettával megmérgeztek. Mi lehetett benne?

Figyelt kérdés
Voltam egy koncerten és biztosra tudom, hogy ki és miért és, hogy cigarettával mérgezett meg. Azt hittem, hogy a barátom ezért fogadtam el tōle. Elkezdtem hányni. Többször. Akkor is kellett amikor már üres volt a gyomrom és nem jött semmi. Aztán képszakadás jött. De végig hánynom kellett miután magamhoz tértem akkor is. Reggel olyan pokoli másnaposság tört rám amilyet még soha nem éreztem. Biztosra tudom, hogy cigarettával mérgeztek meg mivel nagyon kis mennyiségū alkoholt ittam. Nem jellemzō rám, hogy olyan kis italtól hányás, képszakadás jönne rám. Mi lehetett a cigarettában?

2016. okt. 20. 17:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Ui: az is lehet, hogy a sörömbe csempésztek valamit. Egy biztos: megleckéztetés gyanánt kaptam
2016. okt. 20. 17:08
 2/3 anonim ***** válasza:

Haz cigiben olyan sok fele dolgo nem lehetett

Herbal vagy fu (a fu is tud ilyet, ha tul szivod magad, bar szerintem rajottel volna az izebol, hogyha az, eleg jellehzetes)

2016. okt. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Drog nem lehetett, az nem okoz másnaposságot, + akkor semmire se emlékeznél.

A sörödbe tettek hánytatószert.

2016. okt. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!