Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jobb mellem püffedt, érzékeny....

Manócska1 kérdése:

Jobb mellem püffedt, érzékeny. Jártam mammográfián, ultrahangon. Szerencsére nem találtak bajt. Azt mondták, együtt kell élni ezzel. Hogy a hormonok miatt minden nőnek szokott lenni. De így melltartót sem tudok hordani. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
mell,püffedt,érzékeny. megoldás?

2016. okt. 26. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyan melltartot vegyel fel, ami nagyon tart. Sportmelltarto, vagy extra push up. Az a helyen tartja es akkor nem faj minden mozdulat. Valoban mindenkinek van ilyen, de nem reagalod tul egy kicsit? Annyira nem katasztrofa. Nekem is van, hogy nem tudok tole aludni, csak ha korbe parnazom, mert elegge faj, de azert, hogy melltartot ne tudjak felvenni... hiszen ugyanugy menni kell es tenni a dolgomat, az elet nem all meg, mert en eppen a ciklusom ilyen idoszakaban vagyok...
2016. okt. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi,megpróbálok majd sportmelltartót hordani
2016. okt. 26. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!