Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szedjem össze magam,...

Hogyan szedjem össze magam, ne legyek lusta es ne hallogasak mindent?

Figyelt kérdés
Mindent az utolsó pillanatra hagyok és ha valamit eltervezek(pl mozgas) nem lesz belole semmi mert orakig nyomkodom a telefonom majd este jovok ra mennyi mindent kene csinalnom. Sportolast teljesen abbahagytam pedig nem szeretnem,olvasni se olvasok mar pedig szeretek,irni is imadok de azt se csinalom mar. Fekszek es telefonozom es elegem van ebbol a semmitevesbol es lustasagbol. Mit tegyek?
2016. okt. 27. 18:49
 1/2 kecskesajtann válasza:
Ezt fejben kell eldönteni mond hogy megcsinálom és csináld is meg! Máshogy nem tudod. Én úgy szoktam hogy vagy úgy megyek el sportolni hogyan telót egyáltalán nem viszem ha meg igen akkor is netet kikapcsolom és csak zenét hallgatok... És hidd el ha nem utolsó pillanatra hagysz mindent akkor az életed is sokkal könnyebb lesz☺
2016. okt. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez bizony lelki erő kérdése. Csinálj egy napirendet/hetirendet és tartsd magad hozzá, az első 1-2 hhét nagyon nehéz de utána vinni fog a lendület addig meg nem tudsz mást tenni mint h akárhányszor kézbevennéd a telefont rögtön le is teszed.
2016. okt. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!