Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyűlölöm magam és elcsesztem...

Gyűlölöm magam és elcsesztem mindent?

Figyelt kérdés
18 vagyok, nem volt meg barátom, lelkileg instabil vagyok, utalom a testem, szeretem ha valami fáj (néha vagdosni szoktam magam), sose voltam meg bulizni, nincsenek barátaim, csak egy kimagasló érettségim és 4 nyelvvizsgám, de ezek úgyse érnek semmit mert elcseszett vagyok és egy sz*r.
2016. okt. 27. 07:31
 1/3 anonim ***** válasza:

járj el mozogni! rendszeresen és sokat!


nagyon alacsony a dopamin szinted. Ezért szarul érzed magad.

A mozgástól beindul a termelődése és javul a helyzeted!

2016. okt. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, nemrég egy másfél hónapja kezdtem el heti kétszer edzeni járni de nem érzem magam jobban, csak fogytam 5 kilót, ami jól esik de meg mindig rossz a kedvem folyamatosan. De köszönöm
2016. okt. 27. 09:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ebben a korban elkezded temetni magad, az a legbiztosabb módja, hogy elcsessz mindent. (Egyelőre el se kezdted az életedet, akkor hogy csesztél volna el bármit is?) Az önbecsüléseden kéne javítani, hogy legyen egy reális(abb) önértékelésed, ebben pszichológus tud segíteni, ha már barátaid nincsenek.
2016. okt. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!