Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a szemem bizonyos...

Miért fáj a szemem bizonyos PC játékkal való játék közben?

Figyelt kérdés

Konkrétan egy nemrég megjelent címről van szó, a Battlefield 1-ről. Ez a játék rendkívül gyönyörű grafikával rendelkezik. Kb fél óra játék után sokszor már úgy fáj a szemem, hogy abba kell hagynom. Más játékkal nem volt ilyen gondom még, csak nagyon-nagyon sok óra játék után, talán még akkor sem... Szemüveges vagyok (0,25 / 0,5), de úgy érzem már nem jó ez a szemüveg, szóval lassan megyek szemészetre is, csak furának találom, hogy csak egy adott játéknál van ez...


februárban voltam utoljára szemészeten, akkor mondták, hogy nem igazán van könnyem, tehát javasolták a műkönny használatát, de ezzel (eddig még) nem éltem


2016. okt. 30. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Enyém nem fáj.Ilyen hülyeséget nem végzek.Próbáld ki ! Mielőtt megvakulsz !
2016. okt. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!