Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szét van verve a fürdőszobánk,...

Szét van verve a fürdőszobánk, sajnos így is marad, van olyan hely, ahol ingyen le tudnék tusolni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon égő dolog...

De sajnos szét kellett verni, mert vizes volt a fal, egy vízszerelő ezt megoldotta.

Csákánnyal lett kiszedve a zuhanytálca, meg az ajtók, meg a falról a csempe is.

Tehát zuhanyozni nem lehet.

Ma a csapnál mosdottam meg szivaccsal, de úszott az egész fürdő, meg nem tudom, próbáltatok-e már hosszú hajat megmosni egy pici csapban. Esélytelen.

Nagyon rossz volt.

Tudom, hogy valaha csak ez volt, de akkor is nagyon nehéz. És fűtés sincs a fürdőben.

Sajnos biztosan így is marad egy ideig, mert nincs pénz, újra felcsempézni, vízzáróval ellátni a falat, meg a zuhanyt megvenni szerintem legalább 100 ezer lenne, de most ételre sem telik.

Hol lenne lehetőség egy egyszerű zuhanyra?

Olyasmit ne írjatok, hogy hetente menjek el gyógyfürdőbe, vagy valami fitness-terembe, ott van zuhany. Ilyenekre nincs pénzem.

Kétségbe vagyok esve.


2016. nov. 1. 17:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy régen nem volt más, de most 2016 van.

Akkor a norma is más volt, nem is volt ennyi tisztálkodószer, nem is volt minden nap mosdás.

Akkoriban egy kis testszag egyáltalán nem volt olyan tragédia, mint manapság, főleg egy irodában, nőként.

Akkoriban vezetékes villany sem volt, meg tévé, meg internet, mégis kibírták, nem?

Most meg mégsem élsz te sem ezek nélkül!

2016. nov. 1. 17:52
 12/15 Metionin ***** válasza:
59%
A klinikákon macerás bejutni, ezért ajánlottam az egyetemet. Ott 2 tesi-központ is van, az egyik lepukkant de van zuhanyzó, a másik meg ez az új, amit írtam. Kutya sem kér semmilyen papírt, ha kérdeznek, órád vagy edzésed lesz és kész. Én simán futás után is oda mentem be zuhanyozni többször, meg amikor nem volt vizünk csőtörés miatt, soha senki nem kérdezte, hogy ki vagyok. Amúgy meg tök szép új, tiszta hely. Ha gondolod, írj rám privátban és adok részletes útbaigazítást.
2016. nov. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%
Allj bele valamibe, aztan tegyel magadra vizet, tusfurdo kezbe, es kezdj hozza a dologhoz. Alaposan sikald meg magad. Vigyel melegvizet fazekba, majd ontsd a fejedre, aztan megtudod mosni a hajadat is. Nem volt valami nagy durranas ezt leirni, erre szerintem te is rajohettel volna.
2016. nov. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Így csináltam. Nem mondtam, hogy nem jöttem rá.

Leírtam, hogy milyen rossz volt így.

Melegvíz egyébként van.

2016. nov. 2. 05:30
 15/15 anonim ***** válasza:
Se rokon se baràt akihez feljàrhatnàl?? Kajàra sincs pénz? Irodában dolgozol gondolom nem minimálbérért!
2017. márc. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!