Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szét van verve a fürdőszobánk,...

Szét van verve a fürdőszobánk, sajnos így is marad, van olyan hely, ahol ingyen le tudnék tusolni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon égő dolog...

De sajnos szét kellett verni, mert vizes volt a fal, egy vízszerelő ezt megoldotta.

Csákánnyal lett kiszedve a zuhanytálca, meg az ajtók, meg a falról a csempe is.

Tehát zuhanyozni nem lehet.

Ma a csapnál mosdottam meg szivaccsal, de úszott az egész fürdő, meg nem tudom, próbáltatok-e már hosszú hajat megmosni egy pici csapban. Esélytelen.

Nagyon rossz volt.

Tudom, hogy valaha csak ez volt, de akkor is nagyon nehéz. És fűtés sincs a fürdőben.

Sajnos biztosan így is marad egy ideig, mert nincs pénz, újra felcsempézni, vízzáróval ellátni a falat, meg a zuhanyt megvenni szerintem legalább 100 ezer lenne, de most ételre sem telik.

Hol lenne lehetőség egy egyszerű zuhanyra?

Olyasmit ne írjatok, hogy hetente menjek el gyógyfürdőbe, vagy valami fitness-terembe, ott van zuhany. Ilyenekre nincs pénzem.

Kétségbe vagyok esve.


2016. nov. 1. 17:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2016. nov. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Debrecen
2016. nov. 1. 17:34
 3/15 anonim ***** válasza:
70%
Munkahely/ iskolai oltozo? De lavorban vagy teknoben, ha van, is megtudsz furodni.
2016. nov. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Irodában dolgozom.

Ha ott lenne ilyen lehetőség, ki sem írtam volna a kérdést.


Ma a csapnál lábbal beleálltam egy tálba, hogy abba csöpögjön, de nagyon-nagyon nehézkes, és rossz volt. És így egy csomó helyen nem is ért hozzám víz.


Ezért szeretnék egy rendes zuhanyt valahol.

2016. nov. 1. 17:36
 5/15 Alain Delon ***** válasza:
Vegyél egy műanyag gyerekkádat. Átmeneti megoldásként megteszi.
2016. nov. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Elég nagy volt a tál, szerintem volt akkora, mint egy gyerekkád, csak ez kerek.

Nem jó ez átmeneti megoldásnak sem, mondom, hogy úszott az egész fürdő. A falaknak pont száradni kéne, mert teljesen átáztak. A vizes szivacsot emelve még a combomat sem tudom rendesen megmosni, nem hogy a hátamat, meg a hosszú hajamat.

2016. nov. 1. 17:45
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Régen nem volt fürdőszoba, mégis mindenki megtudott mosdani egy nagy lavorban, anélkül, hogy úszott volna a konyha. Sőt a hosszú hajunkat is megtudtuk mosni.
2016. nov. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Metionin ***** válasza:
59%

A gyerekkád jó ötlet.

Viszont ha zuhany kell, akad Debrecenben az is. Ismered a nemrég felépült sportközpontot az egyetemeknél? DE-SOK csarnok, keress rá. Amikor egy hétig nem volt a kolinkban meleg víz, oda jártam zuhanyozni. Bemész, illedelmesen köszönsz a portán, lemész a női öltözőbe és meg tudsz zuhanyozni. Max megcsinálod azt, hogy veszel egy műanyag kádat és abban mosakodsz, hajmosós napokon meg bemész ide.

2016. nov. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha Pesten jársz, hozzám beugorhatsz zuhanyozni.
2016. nov. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Az egyetem jó ötlet lehet, még ha nem is minden nap.

vagy egy kórház?

plázákban gondolkodtam, de szerintem ott nincs.

2016. nov. 1. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!