Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka az erős...

Mi lehet az oka az erős nyakfájásnak?

Figyelt kérdés

Volt már többször is hogy valaki viccből meg akart ijeszteni és hátulrol meglökött.Ilyenkor a nyakam annyira el kezd fájni és el zsibbad a kezem meg mindenem.muszálj leülnöm vagy összeesek mert nem tudom megtartani magam.A fájdalom idővel enyhül..De ez miért lehet? Nincs kizárva a nyakcsigolyasérv?

13/L



#fájdalom #nyakfájás #nyakcsigolyasérv #mitőllehetez
2016. nov. 2. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

tuti gerincsérv

rossz a tartásod vagy gerincferdülésed van

Csináld ezeket, vagy személyi edzővel edz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egeszsegugyi-ellatas..

2016. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves #1, légy szíves, ne riogassál gyerekeket ostobaságokkal. Esetleg internetszakorvosi szakvzsgád van, amiből ennyi ismerettel sérvet tudsz távdiagnosztizálni?


Kérdező, ennek sokféle oka lehet. Nekem van egészségügyi végzettségem, és éppen ezért nem lennék ilyen magabiztos, mint az első. Nagyon fontos, hogy diagnózist csak orvos állíthat fel személyes vizsgálat alapján. Ennyi idősen légy szíves, a szüleidhez fordulj az orvosi problémáiddal, ugyanis az első válaszolóval szemben ők felelősek érted.

2016. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-es ez nem a rendelőd, itt nem kapsz pénzt, ha elhajtod a beteget másik orvoshoz

Ha hozzá tetted volna, hogy igyon vizet, hoztad volna az átlag színvonalat

2016. nov. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#2 .A szüleimhez is fordultam..Majd megyünk kivizsgálásra..Csak tudni akartam mire számithatok..de ti csak nyugodtan veszekedjetek ès oltogassátok egymast..Igazábol tök mindegy.De mind kèt válaszolónak köszönöm..Várom a többi hipotèzist :)
2016. nov. 2. 21:57
 5/5 anonim ***** válasza:

a háziorvos elküld a reumatológiára, az idegsebészhez, neki csak az a gerincsérv amit műteni kell, tehát azt mondja makk egészséges vagy és halucinálsz így tovább küld pszihológushoz.

Emiatt elmentek gyógytornászhoz, aki ha fáj a nyakad, akkor a lábad tornáztatja, mert, ha ott bajod lesz, akkor beperelhetitek.

A lényeg, hogy, csak te segíthetsz magadon

2016. nov. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!