Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A tesztoszteronszint a "kanoss...

A tesztoszteronszint a "kanosságon" kívül pl azt is meghatározza, hogy mennyire energikus, koncentrált, erős?

Figyelt kérdés

szóval ha magas a tesztoszteronszintje, jó eséllyel nem csak a libidóra hat pozitívan, hanem más tevékenységét is befolyásolja? ha pedig valamiért alacsonyabb az átlagnál, akkor az okozhatja, hogy az illető fáradékonyabb, nincs ereje, nem olyan robbanékony (akár pl sportban)?


Vagy hogy van ez? Mi másra és hogyan hat a tesztoszteron?


Ugyanez a kérdésem az adrenalinra is. Ha valamiért lecsökken valakiben a szint, akkor energia-szegényebb lesz, ha pedig pl mesterségesen "hozzá ad", attól pl a fizikai teljesítőképessége lényegesen megnő? (ha jól tudom, ezzel szoktak doppingolni is. na de ezért vagy másért?)



2016. szept. 6. 06:04
 1/4 anonim válasza:
Lehet én vagyok buta, de a tesztoszteron az azt határozza meg, h mennyire vagy férfias. Szóval széles váll jó mély hang, sűrű haj és/vagy szőrzet.
2016. szept. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
* Adrenalinról annyit tudok, hogy pl ha felhúzod magad akk sok van benned. Bizonyos szinten gondolom növeli a képességet (lemaradt)
2016. szept. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
persze, elsődlegesen az, na de nem véletlenül nyomják magukba doppingként a tesztoszteront a sportolók, nem? vagy lehet h nem pontosan az ismereteim h vmelyik mesterséges származékát annak ...
2016. szept. 7. 09:09
 4/4 anonim válasza:
Hát nem cagyok ilyen téren otthon, de mivel akinek a tesztoszteronja tóbb annak az izomzatán is látszik... szoval gondolom az izomzattal van összefüggésben. Meg az állóképességgel
2016. szept. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!