Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a vérvétel, és ha összeszo...

Fáj a vérvétel, és ha összeszoritom a fogom az nem jo rá? , mennyire lehet érezni?

Figyelt kérdés
Holnap vérvételre kell mennem,és félek.
2010. ápr. 27. 19:59
 1/8 anonim válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de nekem nagyon szokott fájni :( Utálom, ráadásul irtózok a tűktől :$ De mindenki más azt mondja, hogy nem fáj! ^^
2010. ápr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az tökéletes ha összeszorítod a fogad :) Szerintem nem vészes


11/L

2010. ápr. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
nekem már ezerszer volt vérvételem. egyszerűen kövesd azt amit mondanak az orvosok.akkor nem fog fájni. egyébként meg egy kicsi szúrást fogsz érezni egyszer, de ennyi. alig lehet észrevenni :)
2010. ápr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem fáj egyáltalán, csak egy szúrás.
2010. ápr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
habefeszíted benned marad a tű
2010. ápr. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Emlékszem én műtét előtt szorítottam össze a fogam, mert féltem a tűtől, de a doki azt mondta nem érek el vele sokat! Egyébként egy vérvétel egyáltalán nem fáj! Ha nem bírod a vért akkor ajánlom fordulj el, de ne parázz annyira!
2010. ápr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

éntőlem 1szer vettek vért, a csuklói ütőérből, végignéztem az egészet, nem fájt és tök guszta volt:D

amúgy mien volt?

2010. ápr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! köszi a válaszokat! Nem csináltam semmit,míg belém szúrták a tűt nem néztem oda,utána viszont igen...lehet hogy fura de nekem tetszet! :D és nem fájt,ki lehet birni,nekem ez volt az elsö vérvételem,de eskü nem fáj! mondjuk az elején izgultam,majd el törtem az orrcsontom XD de utána,minden könnyen ment! Szoval aki még nem volt,mondom h nem fáj,és biztos kaptál már oltást,nekem az nagyon szokott fájni,mert a suliba bunko az orvos,de a vérvétel ennél nem rosszabb ha nem jobb!:D XD a fiuk meg röhögtek, hogy lány létemre ki birtam,és végig tudtam nézni,hogy vesznek tölem vért! :)
2010. máj. 3. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!