Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2,5 éves fiamnál szívzörejt...

Zente :) kérdése:

2,5 éves fiamnál szívzörejt talált. EKG-n ezek az eredmények: kp állású R tengely, frekvencia 104/min. Sin. Rithm. PQ:0,10 QRS:0, 08 QT:0,28 QTc:0,36 praecordialis elvezetések alapján jelzett bal kamra hypertrophia. Valaki érti ezt?

Figyelt kérdés
2016. nov. 3. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdéseddel fordulj kezelőorvosotokhoz!
2016. nov. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az értékhez annyira nem értek, de jónak tűnik. A 104-es freki azért van mert kicsi és nekik gyorsabban ver a szívük.

A többi hullámnak nem tudom a gyerek értékét ezért nem tudom, hogy jó vagy sem(valószínűleg nem, ha ekg-t kellett csináltatni), de a bal kamra hyperthrophia azt jelenti, hogy megnőtt a tömege. Ami nem jó, mert ugyanannak az érhálózatnak kell nagyobb mennyiségű izomzatot ellátni.


Egy gyermek kardiológus többet tud mondani erről.

2016. nov. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fú bocsi elég ellentmondásba kerültem magammal is. Felnőtteknél annyira nem rossz, de gyerek az teljesen más.
2016. nov. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezért mondtam, hogy forduljon az orvoshoz, a sok hülye meg itt felelőtlenül baromkodik!

Normális ember az ilyet elküldi a viharba, nem pedig válaszol is még rá!

A legnormálisabb pedig felhomályosítja, hogy anya létére illene annyit tudni, hogy nem a gyakorin kérdezget felelősségteljes dolgokat!

De hát mansapság ez van, ilyen anyák vannak, és ilyen idióta emberek, akik belemennek ezekbe!

2016. nov. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Hogy van azóta kisfiad? Sikerült megtudnod mit jelent? Kezelik?
2019. jún. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!