Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a hatása a biofűnek?

Mi a hatása a biofűnek?

Figyelt kérdés
Nem én szeretnék szivni, hanem attól tartok, hogy a baratnőm kiprobálta, mert az új barátjának elég furcsa szokásai vannak és nem szeretném, hogy bármi baja essen.

2016. nov. 4. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
biobeszívsz XD
2016. nov. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meeghalsz tőle
2016. nov. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem úgy hanem, hogy fejfájás, hanyinger, szédülés vagy ilyesmi
2016. nov. 6. 22:25
 4/7 anonim válasza:

Akármi lehet, a hatása, mivel bizonytalan összetevők alkotják.


A biofüvet aceton, valami ázsiai fehér por, és zsályatöredékek egyvelegeként lehet jellemezni, de láttam már WD-40el készíteni, meg átalakított hajszárítóval is.

Eredetileg a THC hatását próbálja utánozni, ugyanazokra a receptorokra hat, de senki nem tudja mi van abban a fehér porban, változó a hatása, negatív hatásokként felsorolható hogy szívproblémákat okozhat, tönkreteszi a vesét, de okozott már nem egy halálesetet is.

2016. nov. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Mindig másmilyen. Attól függ, aki csinálja. Mindig másmilyen a szer.

Az első olyan volt számomra, hogy ültem egy órán keresztül, előre néztem, orbitálisan bizseregtem, lábak, karok, fej. Nagyon durván. Közben egy másik világban éreztem magam, de mindent ugyan úgy láttam, csak pokoli jó volt az a másik kép, világ érzete. Mikor visszatértem a valóságba, akkor abbamaradt s bizsergés, mikor visszarepültem, előtte kezdtem el bizseregni.

Egy tipiskus példa, hogy attól függ, aki csinálja:

fordult már meg nálam 3 (HÁROM) órás, nem, nem vicc, 3 órán át ható szer is, de fél órások is.

A 3 órás cumó általában a cigi elszívása után jó 10-20 percel kezdett beütni, az utóbbi, amit mástól szereztem/szerzek be, meg a többi spanom is, 3 slukk után elvitt, fél órára. Egy cigi, de ez sok dologtól függ, hogy fog hatni.. aki csinálja, az, hogy mennyi van a cigiben, hány cigit szívnak el, hányat szívnak el, mennyi cuccal.

Először érdemes egy laza cigit csinálni, ott megtapasztalhatjátok, milyen, utána egy durvábbat rá 15-20 percre.

Van olyan, ami torok-, nyelőcsőszárazság, nincs nyálas, bizseregsz, stb.

Van ami agresszívvá tesz, mikor kimegy, közben mindenen nevetsz, röhögőgörcsöket kapsz, hülyeségeket beszélsz közben, stb. stb.

Több, mint 40 alkalmon vagyok túl, csak a biós cigikből.

Amire nem vagyok büszke, de tapasztalatokat kértél..

15/F

2016. dec. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hát én azt a véleményt osztom, hogy a biofűnél szarabbat még sosem próbáltam :D

Egyrészt fogalmad sincs, hogy mi az amit szívsz. 3 slukktól kb azt sem tudtam hol vagyok, az eleje nem volt gáz, ellazultam tőle ez kb 10 percig tartott, majd amikor fel szerettem volna kelni akkor rohadtul nem tudtam. Nem pánikoltam be, de kb elfogadtam magamban, hogy meghalok, remegett a lábam, annyira fáradtnak éreztem magam, hogy a kezem nem tudtam megemelni. 220/150-es vérnyomással vittek be a sürgősségire, meg egy laza 120-as pulzussal :)


Sok dolgot próbáltam már de egyiktől sem vagy rosszul, ha nem viszed túlzásba, a bioból 3 slukk elég volt, hogy átéljem életem eddigi legrosszabb élményét :D

2017. júl. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!

Ha még aktuális, én csak egy saját tapasztalatot tudok mondani.

Szóval egyszer elmentünk haverommal szívni, akkor még nem tudtam h ez biofű. Egyik pillanatról a másikra változott át minden, mintha semmi nem lenne igaz, teljesen mintha egy videó játékban lennék vagy mintha álmodnék. Semmit nem hittem el, nem tudtam, h mi van, olyan érzésem volt, mintha lebegnék. Utána jött a "parafless" és teljesen beképzeltem magamnak, h mindenki engem néz. A barátom magamra hagyott, egyedül kellett hazamennem, és rettegtem. Pánikrohamaim voltak,csak ültem és remegtem, közben 100 féle hang ment a fejemben. Először nem lesz baj, de 2-3 alkalom után a szervezet simán rátud szokni. Mi lett a barátnőddel?

2017. dec. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!