Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Néha egészséges elszivni egy...

Néha egészséges elszivni egy füves cigit?

Figyelt kérdés

Én ugy tudom, hogy bizonyos betegeknek az orvosok is irnak fel marihuánát. Nem sűrű füvezésre gondolok.

Hanem, hogy fél évente vagy negyedévente leül az ember és elsziv egyet, hogy kicsit relaxáljon "elszáljon" kicsit.


Én 1x téptem, valószinű tulszivtam magam. Nem tudtam, hogy milyen hatásra számitsak és amikor beütött bepánikoltam, minden hülyeséget elképzeltem, halálfélelmem volt.


Viszont ha belegondolok, más országban lettem volna, ahol legális és egy kávézóban szivtam volna el akkor szerintem nem lett volna ennyi hülye képzelődésem.



2016. nov. 5. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

A marihuanaban talalhatoak egeszseges anyagok is, de csak akkor hatasos ha orvos adja be. Szoval amit az orvos ad be attol nem haluzol es amit elszivsz az nem az igazi, mert a fust tobbet art mint hasznal.

/R.R/

2016. nov. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Rendőröket kérdezd, szállást biztositanak érte lakótársakkal...
2016. nov. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Valószínűleg nem füvet szívtál, hanem valami szintetikus szar*t, pl herbált. Fűtől nem pánikolsz. Amúgy ha fél, negyedévente elszívsz egyet nem lesz tőle semmi bajod, de egészségesebb se leszel tőle.
2016. nov. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Azért az orvosk nem pont olyan marihuanát használnak,mint ami a cigiben van.
2016. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan orvosi marihuána, amelyikben a hallucinációt okozó összetevő aránya jóval alacsonyabb, csak a többi ugyanakkora, mint a "fű"-ben.
2016. nov. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A fű SEMMILYEN hallucinációkkkal nem okoz,mert az nem LSD!

Akik egyszeregyszer szívnak füvet,s okkal egészségesebbek,mint akik sose szívnak.

Az egészséges azt jelent,hogy valami jólesik.

2016. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az orvosok pontosan ugyanazt a marihuánát használják ugyanúgy termelik kB mint a kis termelők és nagyobb mennyiségben. De az hivatali papírral együtt megfigyelés alatti folyamatban.
2016. dec. 19. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Csak fél dolgozzak általában marihuana vaj ha jol tudom...l
2016. dec. 19. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!