Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Be van dugulva a bal fülem,...

Be van dugulva a bal fülem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Üdv.


Kb négy napja be van dugulva a bal fülem, és eddig nem sikerült megoldást találnom a problémára. Sajnos orvoshoz nem jutok el, mert a három éves asztmás lányommal sokat kellett orvoshoz járni, és a szabadságom elfogyott, és mivel táppénzen is sokat voltam emiatt (szinte minden második héten), így az állásommal játszok, ha újra ehez folyamodok.

A múlt héten eléggé megfáztam, ami lázzal, erős orrdugulással (nem győztem zsebkendővel egyébként, mert ha jött, sok váladék jött) és nehézkes hurutos köhögéssel járt( nehézkes: nagyon nehezen oldódik a váladék, egyszerüen nem tudom rendesen felköhögni). A köhögés és az orrdugulás már majdnem teljesen eltűnt, de a szombat óta tartó fül dugulás maradt, és elég kellemetlen.

Van valakinek valami ötlete?



2016. nov. 8. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak az orvost -fülészetet javaslom. Biztosan össze tudod egyeztetni a munka, és az orvost!
2016. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nátha ráment a füledre, vegyél Novorin orrcseppet és 3-4 napig cseppents az orrodba, nekem ez elmulasztotta a nátha miatti füldugulást.

Ha nem tudsz felköhögni, akkor próbáld ki az Elixirum Thymi köptetőt, felhozza a latapadt váladékot.

Persze ha a füldugulásod a nátha elmúlta után is fennáll, akkor kénytelen leszel fülészetre elmenni.

Egyébként fülészet legtöbb helyen délután is van, nálunk pl este 7ig.

2016. nov. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!