Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerinted érdemes összehasonlí...

Szerinted érdemes összehasonlítani a marihuánát és az alkoholt?

Figyelt kérdés
Sokat hallom, hogy az nem érv a marihuána mellett, hogy az alkohol is legális. De miért nem? Ha egy durva filmet betiltanak, nem lehet rámutatni, hogy egy másik, még durvább film akkor miért nincs tiltva? Ha egy bizonyos fajta géppuska legálisan beszerezhető, de semelyik másik fajta nem, az nem furcsa? Arról nem is beszélve, hogy több százezer ember fogyaszt Magyarországon marihuánát, ha az egyszeri kipróbálást is számítjuk, akkor még sokkal több. Ennyi embert még csak elvonóra kötelezni is lehetetlen. Elkéne gondolkodni, hogy tényleg indokolt e irracionális törvényhez tartani magunkat ebbben az ügyben, amikor pl az alkohol legális és kb károsabb is...

2016. nov. 9. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Én értem amit írsz, annyit tennék hozzá, hogy az ilyen összehasonlítgatás mindig felvet(het)i, hogy akkor tiltsuk be az alkoholt is. Nyilván nem menne, hiába okoz hihetetlen problémákat és széthulló családokat. (Alkoholt elvétve fogyasztok csak, akkor is kis mennyiségben, persze rúgtam be néhányszor fiatal koromban. Ha legalizálnák a marihuánát, biztosan kipróbálnám :) sütiként).
2016. nov. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A kendert nem azért kell legalizálni,mert az alkohol is az,hanem azért,mert teljesen felesleges büntetni.De ezt az ostoba,agyalágyult,primitív,szűk látókz konzervatívok úgyse látják be.
2016. nov. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A fű egészséges,az alkohol viszont idegbeteggé tesz.
2016. nov. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!