Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen gyakran érdemes méreked...

Milyen gyakran érdemes mérekedni, adatokat nézni, összehasonlítani? Milyenek a mostani adataim?

Figyelt kérdés

Holnap kezdem a fogyókúrámat, reggel megyek is kocogni, étkezésre is fogok figyelni.

Most megértem magam, felírtam dátummal együtt a füzetbe.


A mostani méreteim:

Magasság: 161cm.

Testsúly: 60kg.

Derék: 70cm.

Csípő: 90cm.

Fenék: 94cm.

Comb (a combtőhöz közelebb): 58cm.

Comb (a térdhez közelebb): 48cm.

Ezek milyennek számítanak, mit gondoltok róla?

Milyen gyakran lesz érdemes mérekezni??


Ui.:kb. 5-6 kg-t szeretnék fogyni.

16/L


2011. jún. 15. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem mérném magam konkrétan, azaz nem lennék a számok rabja, hanem: szemelj ki a szekrényedben egy-egy ruhát, amit nem tudsz felvenni - és legyen az a cél, hogy rádmenjen. :)
2011. jún. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért nem árt 12 naponként méredzkedni (bocs, de nem mérekedni, mérekezni) Ha intenzív a kúra és a testedzés, akkor ennyi idő alatt már lehetnek mérhető változások.
2011. jún. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem mérekedni hanem méreckedni!
2011. jún. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó.

Egyre rosszabb.... (méredzkedni!)

2011. jún. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazad van! Méredzkedni! Én írtam hogy méreckedni...
2011. jún. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek gyakran méredzkedni.Egyébként tényleg nem a kilók számítanak, mert akár 3 kg is lehet a testsúlyingadozás.Például nekem mielőtt megjön, 2 kg-mal nehezebb vagyok, mert visszatartja a szervezetem a vizet.Nézd a tükröt, és mérd a centiket.Ja és nehogy őrült koplalásba kezdj, mert még fejlődik a szervezeted.Életmódváltással lemegy az az 5-6 kg.Szerintem nincs sok felesleg rajtad, az adataid sem rosszak.5-6 kg fogyás bőven elég is lesz.:)Sok sikert!
2011. jún. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nem szeretnék a jojó effektus áldozata lenni, inkább életmódváltás szerű a dolog, mintsem valami őrült diéte:))

Méredzkedést pedig úgy gondoltam, hogy x időnként megmérem a testsúlyom, a derék, csipő, fenék, comb méreteim és felírom a füzetbe. Ebből látom majd, hogy hogyan alakul a testem.

16/L

2011. jún. 16. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!