Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » ARANYÉR. Ez már így marad?

ARANYÉR. Ez már így marad?

Figyelt kérdés
Pár éve jött elősször ki az aranyerem, kellemetlen volt de különösebb gondot nem okozott a pár napos szúró fájdalmon kívül. Kenőcs használatával mint a fájdalom, mint a dudor szépen visszahúzódott. Legutóbb 1 hónapja jött elő, kicsit jobban megviselt, de a fájdalom itt is 1 héten belül megszűnt, viszont a dudor nem húzodott vissza. Mire számíthatok? ez már kint marad és csak mütéttel lenne orvosolható? esetleg van hogy ez a visszahuzodás tovább tart? 24 éves lány vagyok és nem nagyon szeretnék ezzel dokihoz menni ha nem muszáj. Meddig várjak a visszahúzódásra vagy már nem úszom meg a dokit? ezzel kapcsolatban lennék kivancsi a tapasztalataitokra, véleményeitekre. Köszönöm

2016. nov. 10. 13:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség és a szülés hozta ki kb. annyira, mint neked. A Kriston torna tanfolyamon tanult gyakorlatokkal sikerült mindenestül eltüntetnem, azóta se jött elő. Nem tudom, miket szoktál enni, de az is számít, pl. ha gyakran van székrekedésed, vagy túlsúlyos vagy.
2016. nov. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!