Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon roszul alszom álandoan...

Nagyon roszul alszom álandoan fáradt vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
egy-két honapja feltünt hogy nagyon furcsán alszom nehezemn alszom el sokszor felkelek és ha felkelek nembirok visza aludni napközden nagyon fáradt vagyon este pedig várom hogy mikor alszom már el ma reggel pl elalutam és elkéstem a sulibol pedig nem feküdtem le késön ugyérzem kivagyok merülve de hétvégén mikor lenne lehetöségem az alvásra akkor már ilyen 6-7 orakor felkelek és nembirok aludni azlene a kérésem , kérdésem hogy mitudok erzel kezdeni valami ötlet vagy menjek el orvoshoz? és milyen orvoshoz kell hordulni ezzel háziorvos,pszichológus,? am 14 éves vagyok és lány ha valakitud válaszoljon elöre is köszönöm
2016. nov. 10. 15:39
 1/1 anonim ***** válasza:
2016. nov. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!