Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 37 oraja nem aludtam, hogy...

37 oraja nem aludtam, hogy aludjak el?

Figyelt kérdés

Kiskorom ota sportolo vagyok, de leserultem. Nem fogok tudni par hetig meg minimum futni, meg huzosabb dolgokat csinalni es egyszeruen annyi energiam van, hogy nem tudok elaludni. Szerdan 7 orakor keltem, azota fent vagyok. Egesz este fekszek es TV-zek, de nem tudok elaludni. Ma dolgoztam, ott nagyon faradt voltam par oran keresztul. Hazaertem, es megint sehol semmi, nem vagyok almos.


Hogy aludjak el?



2016. nov. 10. 21:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Es nem Magyarorszagon elek, tehat igen, kb 37 oraja nem aludtam.
2016. nov. 10. 21:52
 2/8 anonim ***** válasza:

ne igyal cukros uditot, vagy kavet, inkabb meleg teat vagy tejet, egyel valami nehezebb kajat, vegyel egy meleg furdot, olvass az agyban tvzes / mobilozas helyett.


[link]

te jossz!

2016. nov. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Először is vegyél be egy multivitamint.

Csinálj tökéletesen sötétet a szobában.

Feküdj hanyatt az ágyon, a párnát tedd a koponyaalapi csonthoz, és az állad a mellkasodra helyezd a kezeidet pedig engedd el, és csukd le a szemed.


Kb 20-30 perc múlva álomba fogsz szenderülni, mert a párna nyomni fogja a nyakadban az ereket, emiatt csökken az oxigénellátása az agyadnak és ez elálmosít majd.


Ha ez nem menne akkor kapcsolj olvasólámpát és addig olvass könyveket amíg el nem álmosodsz!

2016. nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hat en nagyon ritkan iszok uditoket, csak asvanyvizet. Tea most nincs itt, boltba meg nem akarok menni, mert nagyon hideg van, es tuti meg jobban felebredek :/
2016. nov. 10. 21:59
 5/8 A kérdező kommentje:
Es a TV-t ugy ertem, hogy csak megy a hatterben, en meg fekszem a sotetben csukott szemmel. A TV nagyon halk, tehat nem ebresztene fel ha komaznek egy kicsit, de abban a pillanatban ahogy lefekszek, ra par percre valami okbol kifolyolag felfrissulok.
2016. nov. 10. 22:02
 6/8 A kérdező kommentje:
Es egy igazan nehez kajat ettem (naan doner kebab, meg steak hus is volt rajta). Azt en is hallottam, hogy nehez kajat eszel, utana faradtnak erezheted magadat, de jelen pillanatban semmit nem erzek.
2016. nov. 10. 22:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nekem alvaszavarom volt akkor a citromfu tea mindig kiutott este..mondjuk nekem ilyen jellegu alvaszavarom nem volt..
2016. nov. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a tippeket :)
2016. nov. 11. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!