Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vajon mitől fájhat a keresztcs...

Vajon mitől fájhat a keresztcsontom illetve alatta is?

Figyelt kérdés

Ilyen szúró érzés, már egy napja így van és annyira fájdalmas, hogy már fájdalomcsillapítót is be kellett vennem. Nem tudom mi lehet az oka, nem ütöttem meg. Ha tudjátok, légyszi írjátok le, hogy szerintetek mi lehet ez és mit tudok tenni ellene. Előre is köszönöm a normális válaszokat!


/L



2016. nov. 11. 17:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Felfázás, a keresztcsont ízületi gyulladása, megerőltető mozdulat vagy éppenséggel beszűkült mozgás. Számtalan oka lehet, orvoshoz kell fordulni!
2016. nov. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem néhány hónapja szintén nagyon megfájdult. Meghúztam egy izmot ott, és a röntgenen kyphosis-t állapítottak meg. Ez azt jelenti, hogy nincs meg ott lent az a természetes S-alakú görbületem, hanem nagyon egyenesen tartom ott a gerincem.
2016. nov. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Ez lehet a felfázás tünete?

Amúgy tegnapelőtt kb 2 órán keresztül intenzíven mozogtam, tegnap kb fele annyit. Viszont nem sportolás közben kezdett el fájni.

Ha hétfőre nem múlik el, akkor mindenképpen elmegyek orvoshoz

2016. nov. 11. 19:07
 4/15 A kérdező kommentje:
Nekem nem a gerincem miatt van szerintem
2016. nov. 11. 19:09
 5/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok, igen lehet felfázás is. Bár jobban belegondolva, ahhoz más tünetek is társulnának. Így talán ez kizárható. De kielégítő választ mindenképp az orvos tud mondani.

Az intenzív sport lehet az oka, esetleg kipróbálhatsz izomlazító-gyulladáscsökkentő krémeket, géleket.

2016. nov. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Oké, megpróbálok valami Kenőcsöt :). Köszönöm a segítséget
2016. nov. 11. 20:30
 7/15 anonim ***** válasza:
Ezt azért egy vizsgálattal lehet eldönteni. Nem mindegy, hogy csont fáj, izom vagy ízület...
2016. nov. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igen, csak nem szeretek annyira orvoshoz menni...
2016. nov. 12. 08:15
 9/15 anonim ***** válasza:

Én sem, úgyhogy megértelek. De megtanuétam már, hogy ez nem szeretet kérdése, hanem problémáé. Amikor tudom, hogy mi bajom, és mit kell csinálni vele, és biztos vagyok benne, hogy meg tudom oldani egyedül, akkor nem megyek, de ha nem tudom, mitől fáj valami, akkor igen, mert annak sok olyan következménye lehet, ami később visszaüt.


Hány éves vagy?

Azt el tudod dönteni, hogy a fentiek közül melyik fáj?

2016. nov. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
14 vagyok. Szerintem nem az izom fáj, de azt nem tudom eldönteni, hogy pontosan mi
2016. nov. 12. 09:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!