Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sajnos ráfüggtem az alkoholra,...

Sajnos ráfüggtem az alkoholra, nem kis szinten napi 2 liter is volt már hol sörből, hol Bor Koccintós! Mi a ki út?

Figyelt kérdés
Nő vagyok ezért zavar,de csak akkor akarok leszokni ha már ittam :(

2016. nov. 11. 21:38
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
2016. nov. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
2016. nov. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
2016. nov. 12. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
2016. nov. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen orvos kell! Erő, és akarat... # 2. voltam.Keress meg priviben ha gondolod elbeszélgetünk, talán tudok segíteni a saját tapasztalatommal! ja a videókat nem néztem!
2016. nov. 12. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok szakértő, de azzal már ráléptél a kiútra, hogy felismerted a függőségedet, és akarsz is ellene tenni.

Az biztos, hogy az itteni válaszok nem segítenek, sőt, inkább hátráltatnak. Az emberek fejében téves kép él az alkoholizmusról. Amit megtehetsz az az, hogy olyan irányban próbálsz meg tájékozódni, akik érintettek a problémában. Vannak önsegítő csoportok, fórumok. Sokkal több mindent megtudhatsz a problémádról, kérhetsz tőlük javaslatokat, szívesen segítenek.

2016. nov. 19. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Akárki akármit mond, a kávéról ne szokj le! Főleg, ha alkoholgondjaid vannak. Nagyon erős májvédő. A piáról persze nem árt. De amíg iszol alkoholt, mindenképp fogyassz kávét is, akár 3-4 adagot is egy nap.
2017. febr. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!