Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő után hat a Syntroxi...

Mennyi idő után hat a Syntroxine pajzsmirigy gyógyszer?

Figyelt kérdés

Emésztésre vagyok kiváncsi.Ha valakinek szorulása van pajzsmirigy betegség miatt?

Lécives írjatok

Nagyon fáj gyomrom.Alulműkődik pajzsmirigyem.



2016. nov. 12. 19:21
 1/3 A kérdező kommentje:

Pedig nem egy olcsó gyógyszer ez Syntroxine ,de nem gondoltam ilyen rossz..Azt mondták pedig jobb felszívodása...L-thyroxin is szar meg Letrox is.

Egyedül Euthyrox volt jó 16évig szedtem.De most lassan egy éve az is szar...

2016. nov. 12. 19:36
 2/3 anonim válasza:
Én is letrox-t szedek (nekem azt mondták nincs más..:( ) én rásegítek az emésztés serkentésére..ébredés után egy órával eszem (zabkása v. műzli) és iszom valami langymeleget teát kávét..ha nem tenném akár 3-4 napig nem lenne székletem..(most tisztító teakeveréket ittam..)
2016. nov. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Euthyrox jobb, Syntroxine elszállt a TSH.

éhgyomorra, ezt be kell tartani.

zabkása, müzli, lekvár, rostban gazdag étkezés..

alkohol abszolút nem, kávé, gyógytea nem javasolt... tiszta víz min 2L/nap

megfázás, infullenza stb. antibiotikum hatással lehet rá, vese, májfunkciora, sajnos a TSH-ra is.. ez hatással lehet az emésztésre.

hashajtás: keserű víz ( ferenc józsef gyógyvíz_ 1-2 dl).. tapasztalat, igaz más szervezet, másképp hathat( van akinek kevesebb is elég)...

febr. 24. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!