Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj időjárás változáskor...

Miért fáj időjárás változáskor a karom, vállam?

Figyelt kérdés

Úgy egyáltalán miért fájnak a régi sérülések időjárás változáskor? Eddig az az ujjam fájt csak, ami még tizenévesként eltört, de most pár hónapja volt egy ficamom (igen, én tettem fel a vállficamos kérdéseket), és most, hogy bejött a hideg, újra fáj a vállam, pedig azt hittem, már rendbe jöttem.

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat.


2016. nov. 13. 04:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Én megvizsgáltatnám a nyaki csigolyáim olyan helyen, ahol értenek is hozzá.
2016. nov. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos egy alap színű fájdalom, megmarad ilyen időjárás változás, meg frontra. Sajnos öregkorban, még inkább fáj.


Rengeteg gyógyszer és praktika van ezek csillapításra. Jó dokik, nem csak modern, de hagyományos gyógyítást is nagy előszeretettel használják. Nekem a meleg és aláöltözés segít, de van akinek meg pont ront, nekik a hideg borogatás segít, de ez gyulladástól is függ, hogy van-e ott. Esetleg rosszul gyógyult.

2016. nov. 18. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Test azzal jelzi, hogy vigyázz rá. Mint a sérülés utáni fájdalom. Csak itt megelőző fájdalom.
2016. nov. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!