Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hízásra valami vitamin vagy...

Hízásra valami vitamin vagy gyógyszer?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, és világéletemben vékony testalkatú lány voltam, a 162 cm-hez, 52 kiló volt az eddigi legnagyobb súlyom, viszont pár hónapja a munkahely és egyéb dolgok miatt lement 47-48 kilóra, és nem tudok sehogy sem visszahízni, szedek, b12-es vitamint, b-komplexet, szedtem peritolt, béres cseppet, nem tudom mit próbálhatnék még ki, egyszerűen kifogytam az ötletekből, és el vagyok keseredve
2016. nov. 14. 12:43
 1/6 anonim ***** válasza:

sárgakapszula, keress rá

Nekem 20kg jött fel.

2016. nov. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Viccen kívül a Fornetti nagyon jól hízlal.

Reggelire egyél meg minden nap egy kis zacskó valamit vagy akár egy kakóscsigát.

Kísérd le egy tejeskávéval vagy tejjel.


Azonkívül a krumplit edd pürésítve.

Egyél sok banánt, aszalt gyümölcsöket.

2016. nov. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bármilyen vitamin jó, de valószínűleg a kajálásoddal van a gond. Írd néhány hétig hogy mennyit és mit eszel, és nézd meg, hogy mennyit _kéne_ enned a szinten tartáshoz. Valószínű, hogy szimplán a mennyiséggel lesz gond.
2016. nov. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miket és mennyit eszel, így nehéz bármit javasolni. Talán annyit, hogy az előzőeken kívül a körülmények, a "hogyan" is számít. Pl. stresszes vagy és napközben sietve bekapsz valami péksütit egy kávéval, vagy nyugodtan leülsz valahol és kellemes beszélgetés közben megeszel egy jobbféle összetételű menüt, nagyon nem mindegy.

A stressz sok bajt tud okozni, találd meg a módját a lazításnak, megnyugvásnak, és így is egyél, amikor van rá lehetőség. És fontos, hogy odafigyelj a minőségre, a fehérje és zsír mennyiségére (legyen meg a napi minimum ezekből, zsírból akár több is), sok zöldség, gyümölcs mellett.

2016. nov. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat..igen, kis mennyiségeket eszem, mivel nincs étvágyam, ezt írtam is, hogy ezért lenne jó valamiféle étvágyjavító készítmény, viszont amikről én tudok, azokat már próbáltam
2016. nov. 14. 15:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a béres csepp segített sokat, nem emlékszem pontosan szerintem 20 cseppeket ittam. Hiába reggeliztem/ebédeltem, mindig éhes voltam. :)
2016. nov. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!