Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Üdv. Most 155 cm vagyok...

Üdv. Most 155 cm vagyok kb.15F. Szeretnék még nőlni legalább 175cm-ig. Van e valami tippetek illetve valami táplálkozási tipp vagy bármi amitől ez sikerülhet?

Figyelt kérdés
Az egész rendkívül zavar mindenki szerint cuki vagyok meg minden de ez akkor is rossz.Ráadásul minden lány magasabb nálam még aki tetszik az is kb 10cm-el.2016 nyarán kb 10cm növekedtem úgz hogh egy kérdés vagy bármi tipp ami segíthet mert nem csak alacsony vagyok hanem kb 39 Kg is hízni se ártana de nem tudom ezt mivel érném el.

2016. nov. 14. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem ártana ,ha néha ennél is...
2016. nov. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem a szuleiddel kozosen keressetek fel egy orvost, aki szakertoi tanacsokkal tud majd teged ellatni.
2016. nov. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szoktam enni csak a hízás része nem megy régen le mozogtam ezért most abbahagytam a sportot és cs.gozok helyette hátha 1-2 kilo eddig csak az erőnlétem ment el meg a jegyejim 4 el lentebb de a hízás sehgy...
2016. nov. 14. 22:14
 4/4 AwfulFLo ***** válasza:
Szia én 13/F voltam és 153 cm és 45 kg ,most vagyok 15/F és 187 cm és 70 kg szval majd ha kell jönni fog ,én is 2 év alatt nőttem 34 cm ,mondjuk apukám is 195 cm és 116 kg :D.Szval a válasz nőni fogsz majd
2016. nov. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!