Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Régen reklámozták ezt a...

Régen reklámozták ezt a Dettol szappanadagolót, amihez nem kell hozzáérni. Csak szerintem hü lyeség?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, hogy ha már eleve tekerős vagy akármyilen lenyomós módszerrel nyílik meg a csap, ahhoz azt meg kell fogni, még koszos kézzel. Szépen megmosod a kezed, de húú de jó nem kell azt a mocskos szappanadagolót letaperolni... De miután megmostad, a csapot ami koszos azt el kell zárni! Akkor most mi az értelme ennek? Ha meg esetleg a víz is érintés nélkül folyik, akkor is, amikor megnyomod a gombot a szappanért akkor még koszos a kezed, és amikor megtisztul a szappan által akkor ahhoz már nem fogsz hozzányúlni! Magyarázza már ezt valaki el nekem mert nem értem. Magát a reklámját is utáltam, szerencsére már rég nem adják... Ajj, ez eléggé heves hangvételű kérdésre sikerült :D

2016. nov. 16. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobb helyeken egy kar a csap "gombja" amit akár alkarral is fel és le tudsz tolni, nem kell tenyérrel csavargatni. Ezzel együtt butaság a reklám, elvégre épp azért adagolsz szappant a mancsodba, hogy lemosd róla a retket.
2016. nov. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, ez csak azoknak van akiket ez a baromság megnyugtat :D

Rendes, normális ember nem fél a bacillusoktól, sőt!

Tudja, hogy aki steríl környezetben él, annak immunrendszere kakával egyenlő és felnőtt korában számos allergiája lesz.

Ez csak a hülyéknek kedvez, jó drága pénzért.

Amúgy ismerősömnél volt ilyen, utálattal mostam vele kezet, és hát nem is hiába: totál LEVAKARHATATLANUL ott ragadt az az anyag, az a kedves, drága lefolyószappan.


Hiába mostam sokáig folyó víz alatt, az bizony rajta volt, nem kicsit volt síkos a kezem utána. Nagyon zavaró volt.

Próbáltam egészen mini adaggal is, hogy ami kijön annak a felét a kagylóba teszem, de nem használt, ugyanez lett a helyzet.

2016. nov. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jó dolog, de nekem rögtön a háromévesem jutott eszembe, mert ő picit nehezebben boldogul még a folyékony szappan adagolójával. Így nekünk hasznos lenne.
2016. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hasznos, mert levakarhatatlan!
2016. nov. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy látom mások szerint sem túl jó.. Viszont ez eszembe sem jutott, egy kisgyerek mellet lehet benne valami (mondjuk így nem azért érintés nélküli mert nehéz az adagolóval boldogulni, nem azért amiért amúgy kellene,hogy ne szedjük a bacikat össze, szóval csak nem jó :D)
2016. nov. 18. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!