Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 18 év alatt lehet kevés...

18 év alatt lehet kevés mennyiségű házi bort fogyasztani?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és hát elkezdtem olvasgatni neten és olvastam hogy a bor jó a szívnek is.és esténként már egy pár napja ittam egy fél kv.s csésze bort!hagyjam abba?
2016. nov. 21. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát 13 évesen pont semmi okod aggódni ilyenek miatt, majd ha 30 leszel ihatod a fél pohárkáiddal vacsorához de addig teljesen felesleges. Lehetőleg porckopással és akadozó vizelet ellen se kezd még aggódni.
2016. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szüleid hol vannak?

Én otthon mikor a borhoz nyúltam 13 évesen, rácsaptak a kezemre.

Lesz még elég időd inni, lesznek rá jobb alkalmak is (jó társaság, jó buli stb.), addig meg csak tanulj, hogy egyáltalán legyen majd egy olyan munkahelyed, ami ad olyan fizetést, hogy meg tudj venni egy üveg bort.

2016. nov. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan vidékeken, ahol nem megfelelő minőségű az ivóvíz, ott mindig is az volt a szokás, hogy a gyerekek is kaptak bort az ebédhez, pl. Franciaországban. Alacsony alkohol tartalmú, magas csersav tartaomú vörösbort.
2016. nov. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
13 évesen nem kéne.. Étkezz egészségessen, mozogj és minden rendben lesz.
2016. nov. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!