Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nemi szemölcseim (HPV)...

A nemi szemölcseim (HPV) száma több lett hiába kenegetem condylinnel, megijedtem, nem tudom bekenni a legkisebbeket, mert akkor érintkezne a bőrfelületemmel, nem jött még meg a kenetvizsgálat eredménye, nem mehetek így vissza, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kenem én vazelinnel a környékét,de vannak olyan kicsik amiket már nem tudok,vagy mélyebben vannak. Így akkor nem fognak elmúlni. Kezdjek el immunerősítőt is már most szedni? Leginkább már leműttetném,mert nem akarom,hogy terjedjen. 3 napja kezdtem el kenegetni,akkor még csak 2-őt láttam de most már több lett.

2016. nov. 24. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:
A külső kezelés mellett csinálni kéne egy Isoprinosine kúrát. Ez a gyógyszer a hasonló vírusos megbetegedéseknél szolgál az immunrendszer erősítésére. Az én időmben ('80-as évek,amikor bőr-,nemibeteggondozóban dolgoztam), nem otthon kezelték magukat a betegek,hanem naponta,2 naponta jártak Podophyllin (felírni nem is lehetett receptre) ecsetelésre a rendelőbe,éppen azért,hogy a nehezen elérhető helyeken is tisztességesen legyen kezelve a beteg. Te hol jártál, bőrgondozóban? Menj vissza és mondd el,,amiket itt leírtál. Nem baj,ha még nincs kész az eredmény!
2016. nov. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen hallottam erről,de ezt csak receptre lehet kapni,ugye?
2016. nov. 24. 11:27
 3/3 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy már nincs is szabadságom, azaz van 5 nap de azt iskolára kell elhasználnom. Most vagyok itthon egy hete és sajnos már nem hiányozhatok. Nőgyógyásznál voltam egyébként. Csinált rákszűrést is. Várom az eredményt.


Menni idő míg megjön az eredmény? Nem mondtak semmit, csak annyit,ha találnak valamit értesítenek, ha nem akkor ugye semmit.

2016. nov. 24. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!