Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ismeretlen érzés elalvás...

Ismeretlen érzés elalvás előtt? Mi lehet?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy fura lesz a kérdésem, de halvány lila gőzöm sincs, mi lehet az a fura érzés, amit általában elalvás előtt érzek. Megpróbálom kifejteni, de lehet, hogy csak hablagy lesz belőle:

Általában akkor jelentkezik, amikor már sokáig feküdtem, de még nem aludtam el (még nem vagyok félálomban sem)

Teljes csendnek kell lennie, és akkor jön elő, olyan, mintha körülöttem megnőne a tér, és a gondolataim nagyon hangosan hallom, de egyben mintha a fejemben is hallanám őket nagyon hangosan. Pl. Anyukám hangját hallom, és olyan, mintha minden elcsöndesülne a háttérben, és csak az ő hangja szólna egyszerre a távolban és a fejemben. Ilyesztő érzés :S Vki tudja, mitől lehet?


2010. ápr. 30. 17:13
 1/6 anonim válasza:
szédülés??
2010. ápr. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyszerüen lelazulsz, sokan ezt próbálják elérni pl. autogén tréninggel, vagy egyéb relaxációs módszerrel. Semmi baj nincs belöle, csak jobban és mélyebben alszol utána. (Ha érdekel, keress rá a fenti fogalmakra)
2010. ápr. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt sokáig ugyanezz még most is,az én édesanyám már nem él.Szerintem lelkiismeretfurdalásom volt és most már betartanám a tanácsait.MÉG LÁTOM IS ÉS BESZÉL:1992 ben hallt meg.És sokszor elöjön de nem válszol amit kérdeznék tőle.Nembántam meg,hogy a komolykérdésekben ráhallgattam.Mind bejött amit mondott.Én ezt nem tartom betegségnek.
2010. ápr. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
attól függ mint mond vagy mit hallasz
2010. ápr. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Am anyukámat csak példaként írtam, bármilyen párbeszéd, amire gondolok, ilyen felerősült formában jelenik meg.
2010. ápr. 30. 18:34
 6/6 A kérdező kommentje:
17:35-ös: neked külön köszönet, utánanéztem, és most már világosabb ez az egész :)
2010. ápr. 30. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!