Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Plazmaadóként mit tehetek, ha...

Plazmaadóként mit tehetek, ha az egyik nővér rendszeresen fájdalmat okoz nekem?

Figyelt kérdés

Már 10x adtam plazmát és a többi asszisztensnél nem fáj annyira. Az illető rosszul szúr, ezért az egész folyamat fájdalmas. Kétszer csinálta ő nekem, az első alkalomnál úgy gondoltam, hogy megérdemel még egy esélyt. Megkapta és elég volt. Soha többé nem akarok nála lenni.

Kinek mondhatnám el a problémám?


2016. nov. 28. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
A nővérnek kellett volna szólnod mikor másodszorra is így jártál.Nem árt tudatni vele,hogy nem éppen fájdalomentesen csinálja.Az építő jellegű kritikát lehet,hogy értékelné is.
2016. nov. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mikor beszúrta, szóltam, hogy fájt, majd kintebb húzta, és ezután végig fájt. A művelet végén mondtam neki, azt mondta, hogy szólnom kellett volna. De ha eleve rossz helyre szúrja, nem tud vele mit csinálni. Mindenesetre az nem hiszem, hoyg jó ötlet, hogy amikor behív, közlöm vele, hogy ne ő szúrjon már légyszi. Ez részemről nehéz dolog, edződni akarok, hogy szúratom magam és nagyon negatívan élem meg, ha fáhdalmas a procedúra.
2016. nov. 28. 20:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor szólj a felettesének még plazmaadás előtt,hogy mi a helyzet.Mondjuk nem értem mert állítólag mondtad neki,hogy fáj és miután végzett akkor rákérdezett,hogy miért nem szóltál neki ha fájt?Lehet,hogy nem vagy neki szimpi vagy nem tudom,de miért ne mondhatnád meg neki legközelebb,hogy ne ő csinálja?
2016. nov. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mert olyankor már szrnak az emberre. Beszúrják, lelépnek. Aztán ha csipog, jönnek és kiveszik. Nagyon sokan vannak az asszisztensek és mi, donorok is, nem emlékezhet rám, és ha mikor behív, közölném vele, hogy légyszi ne te szúrj már, az számomra olyan gyerekes lenne. Legutóbb is épp a sírás határán voltam egész végig, és azon töprengtem, hogy vajon megkérjem-e, hogy hívjon mást, aki kiszedi. De legközelebb nem habozom, mert iszonyat bénán szedte ki. Bár gondolom másnak is volt már hasonló problémája.


Lila az egész hajlatom :/

2016. nov. 28. 20:38
 5/5 anonim válasza:

Vannak ott többen, szóljál neki hogy mást szeretnél megkérni rá.

Ha kötekedik, akkor beszélj az ottani dokival (osszon máshova), vagy másik ápolóval hogy átvállal-e.

2017. jan. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!