Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnek? Faradt vagyok...

Mit tehetnek? Faradt vagyok hiaba alszom

Figyelt kérdés

Szoval ahogy elkezdodott az iskola ugy aludtam egyre kevesebbet. Eloszor 9-ig tanultam, majd fel oraval korabban is keltem , majd volt, hogy 10-11 fenn voltam es szinten korabban keltem mint a tavalyi megszokott.

Ez egy ideig mukodott, de most mar nem megy. Sot, hiaba fekszem le 9-kor, delutan (2-3 ora korul) mar faradt vagyok es faj a fejem, annyira, hogy tanulni sincs erom.

Talan valami vitamin hiany lenne? Vas? Vagy verszegenyseg? Mit tehetnek ellene?


2016. nov. 28. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy vashianyos / verszegeny vagy, egy labor nem arthat. de elotte probald ki , hogy 1-2 hetig szedsz vitaminkeszitmenyt, hatha ez megoldja a dolgot. eleg folyadekot fogyasztasz?
2016. nov. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vashiánynak mindenképpen utána kéne nézni. Egyél rendesen mindent( húst,zöldséget sokat, pékárut, édességet, tésztát kevesebbet),szedhetsz multivitamint,de magnéziumot mindenképpen és ha tudsz aludj délután egy kicsit.
2016. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Folyadekot eleget iszom, a taplalkozasommal esetleg lehetnek problemak.

Szerintem valamelyik delutan elnezek a hazi orvoshoz beutaloert, hogy bizotsra menjek.

Azert tippekre, kivancsi lennek, hogy addig is hatha javithatok a helyzeten (olyasmi mint a 2-es valaszolonal a vitaminkiegeszitok)

Koszonom a valaszokat, felpontoztam!

2016. nov. 28. 20:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézesd meg a cukrodat is. Nekem akkor volt ilyen tünetem mikor magas volt a cukrom. Majd minden délután aludnom kellett mert szinte talpon sem tudtam maradni.
2016. nov. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!