Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lányként iszonyatosan szőrös...

Lányként iszonyatosan szőrös a lábam. Sűrű, erős, hosszú szőr van rajta lábujjaktól a combtőig. Normális ez, más is van akinek ennyire?

Figyelt kérdés
2016. nov. 29. 05:40
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Én is így vagyok vele. Majdnem 20 éve epilálom, de ez sem használ, csak a lábszáram belső oldalán egy kicsit pihésen nő már vissza. Van végleges szőrtelenítés, de az állítólag nagyon drága, több százezer forint, de ha lesz pénzem én befizetek rá.
2016. nov. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én leginkább borotválom,néha epilálom,de csak térdig.
2016. nov. 29. 07:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a lábszáram ilyen és a bikinivonal-combtövem része a combom közepéig. Nincs semmi bajom, ezt örököltem. Borotválom, nem vagyok rá érzékeny, mást nem tudom mit tenni.
2016. nov. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Hypothyreosis, anorexia vagy akár tumor tünete is lehet. Gyógyszermellékhatásként is elképzelhető.
2016. nov. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egy fenét,kedves előző,jó hogy már nem akarsz eltemetni! Nem áll minden mögött betegség. Ilyen alkat vagyok,ezt örököltem.
2016. nov. 29. 13:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Hormonzavar?

En kaptam ra fogamzasgatlot

2016. nov. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Én nem temettelek el mindjárt, csak megemlítettem, hogy ezek is okozhatnak fokozott szőrösödést (hirsutismus). Ez azt jelenti, hogy lehet alkati sajátság is természetesen, de valamilyen krónikus betegség tünete is.
2016. nov. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bogica:33 válasza:
Cukorgyanta :)
2017. ápr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!