Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha 2-3 évig szedtem egy...

Ha 2-3 évig szedtem egy antidepresszánst, ami szerintem megtette a dolgát, de ez évben magamtól elkezdtem kétnaponta, majd háromnaponta szedni, viszont most történt az életemben egy "törés", akkor megoldás lehet ismét napi szinten szednem?

Figyelt kérdés
Eredetileg nyugtatót is szedtem, de azt már 1 év után elhagytam orvosi konzultáció nélkül. Minden rendben is volt ezidáig. Nem tudom, visszatérjek-e az eredeti adagolásra, vagy sem. Természetesen az első gondolatom a pszichiáterhez való fordulás volt, de ismerem annyira, hogy a mániája az állandó gyógyszercsere, már túl vagyunk azon, hogy annak ellenére, hogy az ég egy adta világon semmi bajom sem volt, megpróbált rám erőltetni egy másik készítményt, így annyira nem tudok benne bízni.
2016. nov. 29. 10:34
 1/2 acelsziv ***** válasza:
22%
miért drogozod magad ahelyett, hogy megoldanád a problémát?
2016. nov. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogy azon vagyok, de kissé a 22-es csapdája.
2016. nov. 29. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!