Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyógymasszázstól helyreállhat...

Gyógymasszázstól helyreállhat a gerincferdülésem?

Figyelt kérdés

Nem kell írni, hogy gyógytorna és úszás, tudok ezekről. NEM fáj a gerincem meg semmi, de 2-3 éven belül elméletileg fájni fog. Csak sporttal vagy esetleg masszázzsal is helyre lehetne hozni?


Nem vicc, harapófogóval sem lehetne egy uszodába engem berángatni, fürdőruhába pedig végképp nem öltözök át! Gyógytesi pedig valószínűleg hamarosan lesz csak amire kellett volna eddig mennem nem mentem mert 8-9. órának felelt volna meg iskola után és már életkedvem sem volt addigra, nemhogy még egy olyan sz rra is elmenjek.



2016. dec. 2. 19:05
 1/2 A kérdező kommentje:
Helyesbítek. Azt mondták lapos a gerincem, de ha jól hallottam akkor ugyanaz. Fájni fog pár éven belül és úszásra ill tornára kellene járnom.
2016. dec. 2. 19:07
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A masszázs nem fogja pótolni a tornát és az úszást. Atért éppen azokra van szükség,mert a hátizmokat kell erősíteni,hogy a gerinced megfelelő tartást kapjon.
2016. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!