Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fájdalmas púp jelent meg a...

Fájdalmas púp jelent meg a koponyám hátsó részén. Mitől lehet és mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy héttel ezelőtt észrevettem egy kemény púpot a fejem hátsó részén a fülemtől kb 2cmre. Egy ideig nem fájt aztán pár napja először csak bizonyos mozdulatokra fájdogált. Aztán már órákon át húzódott, fájt. Ma már nem aludtam a fájdalomtól, nem múlik el, fájdalomcsillapítókat vettem be de még most is nagyon fáj és sugárzik körbe (a fejem, a nyakam és a fülem is fáj már). A sírás kerülget. Már próbáltam jegelni, de nem segít már az sem. 18/L

2016. dec. 4. 07:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
18 éves létedre azt a tanácsot kell ilyenkor adnom, hogy menj orvoshoz? Mert nyilván oda kéne menned.
2016. dec. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Holnap reggel menj el a háziorvoshoz, látatlanban erre nem lehet tanácsot adni.
2016. dec. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A legnagyobb baj az hogy hét elején elmentem a suli orvoshoz és még engem ordított le hogy mit magyarázom neki hogy fáj... és sajnos nem tudom megcsinálni azt hogy nem megyek be suliba mert nem nagyon lehet hiányozni.
2016. dec. 4. 08:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Biztosan van délutáni rendelés is a háziorvosnál, akkor menj.
2016. dec. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a füled is fáj, akkor lehet attól fájdalmas és duzzadt a mirigy, mivel nagyon fáj, elmehetsz ma is az ügyeletes orvoshoz, ott megnézik.
2016. dec. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Van délutáni rendelés, kedden. Valószínűleg ügyeletre fogunk elmenni mert Flectort vettem be és még attól is csak tűrhetőre csillapodott és most megint egyre jobban fáj.
2016. dec. 4. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!