Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor lesz indokolt kivenni a...

Mikor lesz indokolt kivenni a manduláimat?

Figyelt kérdés

Ha megeszek egy gombóc fagyit másnapra begyulladnak a manduláim, de nem is kell ehhez fagyi sem, elég, ha csak a hűtőből iszom vizet. Lassan állandóan gyulladásban vannak.

Mostanában ha begyulladnak minden esetben tüszősek lesznek, az orvos mégsem tartja indokoltnak kivenni, mert hogy akkor sűrűn kapnék hörghurutot. Még soha nem volt olyanom. Ráadásul van egy szívbillentyű betegségem, félek, hogy egyszer majd ráhúzódik a gyulladás, valamint bőven nem vagyok már kamasz, de tele vagyok pattanásokkal. Minden orvost végig jártunk, sehol semmi probléma, góckutatásra még egyik sem küldött el, de szerintem ha kivennék a manduláimat a pattanások is megszűnnének, így meg kénytelen vagyok fogamzásgátlót szedni "életem végéig", hogy valamennyire normálisan nézzen ki az arcom.



2016. dec. 4. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Tartsd meg a manduláidat, ahogy az orvosod is javasolta. Számtalan betegségtől véd meg téged az életed során. A pattanásaidtól sem kell tartanod. El fognak múlni, ahogy lesz rendszeres nemi életed. Olvass ennek utána...
2016. dec. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nagyon érzékeny a torkod,jobb ha megvannak a manduláid.Ha kiveszik,a garatod gégéd fog állandóan begyulladni.Mennyi idős vagy?Látatlanban nehéz bármit mondani,csinálj képet a torkodról,manduláidról.Megnézném neked milyen,mert nekem is hasonló gondjaim vannak.Nekem is azt mondják,nem indokolt kivenni a manduláim,pedig már többször ki akartam vetetni.A torkom,garatom szinte állandóan be van gyulladva,nagyon érzékeny,mindig piros,főleg télen de nyáron is van 2-3x torokgyulladásom.

Ja,és a gégészetre menj,ne a háziorvoshoz.

2016. dec. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!