Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyajegy eltávolítása?

Anyajegy eltávolítása?

Figyelt kérdés

Mindent szeretnék tudni. Mi mennyire fáj? Meddig gyógyul? Nektek maradt e heg? Hogyan és mivel varrják össze? Meddig tart?


Nekem innen fogják levenni 2 hét múlva, kicsit ideges vagyok, olvastam róla jót is rosszat is...


[link]


És szerintetek ezt, hogy fogják levenni? Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. :)



2016. dec. 4. 17:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Először megvizsgálják, attól függ mennyire mély lehet lézerrel és szikével is leszedni. Na most neked ez egy elég necces helyen van úgy látom. Kapsz érzéstelenítő szurit ez annyira fáj mint minden más szuri szerintem nem vészes. Ha mély és varrni kell akkor 1 hét után varratszedés. Bármilyen módszerrel szedik le 1 hétig nem érheti víz és dörzsölni sem szabad. Nekem lézeres volt nem éreztem utána se fájdalmat. Kis heg maradt de az évek alatt láthatatlanná halványodik. Összevarrni meg orvosi cérnával mint minden sebet. Ha lézeres nem varrnak. Egyébként gyorsan megvan. Nekem a lézer kb 10 perc volt vetkőzéssel együtt.
2016. dec. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!