Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valakinek hasonló? Mitől...

Valakinek hasonló? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Igazából a barátomrol van szó, 2honapja vagyunk együtt a lényeg hogy mar az elején észre vettem hogy este mikor alszunk rángatozik,hirtelen csap egyet a kezével, vagy igy szimplán az egesz teste mintha megrándulna, mi okozhatja ezt nála? Szinte minden este előfordul....
2016. dec. 5. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:
a ferjem is csinalja, nem tudom h mitol van , de szerintem ez meg boven a normalis kategoriaba tartozik.
2016. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem szokott ilyen lenni, ha félálomba vagyok arra kelek fel hogy rángodok egyet, olyankor mindig azt álmodom, hogy elesek, vagy lezuhanok valahonnan persze ez nem minden napi de kicsit ijesztő egy pöppet 😄😄😄
2016. dec. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
barátnőm is csinálta régebben félálomban. nálam is néha van, amikor már majdnem elaludtam és elugrok valami mozgó tárgy elől, akkor igaziból is megrándulok
2016. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Olyan persze mar volt velem is, de ez másabb es kb 10percenkent néha azt csinálja. Csak aggódtam egy kicsit hogy esetleg valami gond van,de akkor ezek szerint ez normálisnak is mondható.

Köszönöm a válaszokat.

2016. dec. 5. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!