Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek terhes?

Szerintetek terhes?

Figyelt kérdés
Az egyik osztálytársamról van szó. 15 éves, kb fél éve van együt a barátjával. Egész nyáron együtt voltak/aludtak. Mostanában sokat hiányzik a suliból. Az elmúlt időben rengeteget hányt. Meg rosszul érzi magát. Szerintetek ezek alapján lefeküdhetett a barátjával és terhes lett?! Segítsetek mert érdekel, és nem merem megkérdezni tőle.

2016. dec. 8. 15:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
96%
Szidni aztán tudsz mindenkit, te kis csitri. Mégis milyen válaszra számítasz? Nem vagyunk több száz kilométerre ható terhességi tesztek. Ennyi infóból senki se fogja neked megmondani, hogy terhes-e a barátnőd. Mondjuk azt se értem, honnan a fészkes fejéből tudod, hogy nyáron minden este együtt aludtak a barátjával. Ott voltál te is?
2016. dec. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Tudod létezik egy alkalamazás, snapchat. Minden nap kirakott egy képet hogy melltartójában fekszik mellette meg smarolnak stb
2016. dec. 8. 15:41
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Hiába osztod itt a válaszadókat kérdező igazuk van. Attól mert hány és rosszul lehet más betegsége is mint pl van most ilyen hasmenés hányásos vírus. De igen lehet az is hogy terhes.
2016. dec. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy a barátnőd 15 évesen úgy viselkedik, mint egy rossz .urva, nem feltétlenül terhes. Bár ha az én 15 éves lányom posztolna ilyen képeket, olyan fülest kapna, hogy a fal adná a másikat...
2016. dec. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%

Nekem volt egy osztálytársam gimiben akinek a menstruációja volt olyan erős, hogy gyakran akár egy hetet is hiányzott miatta, mert rosszul léteket okozott,hányt is olyankor elég sokat.

Egyébként meg türelem, ha a nyáron lett terhes (és tényleg az lett) akkor már meg fogja szülni a babát, mert szerintem túl van a 12 héten és azt úgy is megtudod/látod/hallod.

2016. dec. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
*és ha tényleg az lett
2016. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

#9

Hm...szerintem én is láttam az Árkádban.xDD

2016. dec. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Titkos... válasza:

Ennyi információból elég nehéz meállapítani. Ez valóban nem a mi, de nem is a te dogod.Nekem is van egy ismerősöm, akinek olyan erős menstruációja van, hogy sokat hány, vagy elájul. Amennyiben tényleg többször lefeküdt a barátjával az is benne van a pakliban, hogy terhes.

Szerintem ezt inkább vele kéne megbeszélned. :)

2016. dec. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!