Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért mondják a dohányboltban...

Miért mondják a dohányboltban hogy terhes vagyok ezért nem szolgálnak ki?

Figyelt kérdés
Nem értem miért zavartak ki a dohányboltból.Undorral az arcán rámnézett az eladó,majd flegmán személyi igazolványt kért tőlem. Már ez is furcsa volt mivel 27 éves vagyok és a boltban ki van írva hogy 25 éves korig kell igazolványt mutatni. Ezután közölte,hogy attól hogy elmúltam 18 éves még nem fog kiszolgálni mivel terhes vagyok,és őt megbüntethetik ha mégis kiszolgál. Nem vagyok várandós csak kicsit molett,de ez nem hatotta meg a hölgyet amikor közöltem,arra hivatkozott hogy ezt bárki mondhatja, neki nem kell elhinnie csak azt amit hivatalos papírokkal bizonyitanak neki. Furcsa,mivel az nincs is kiírva sehova a boltban hogy várandós nőket nem szolgálnak ki. Nem tudom hogy most én vagyok megbolondulva,vagy a világ de hogy valami nem ok az biztos.

2016. nov. 19. 01:33
 1/7 anonim válasza:
58%
Nem kell vele foglalkozni egyszerűen csak bunkó volt. Utálom az ilyen embereket, biztos vagyok benne hogy ő sem tökéletes. Menj egy másik dohányboltba ott biztosan rendesebbek lesznek és kiszolgálnak. Egyébként én a helyedben nyugodt szívvel irnék a panaszkonyvbe egyrészt mert sértegetett másrészt mert ha terhes lennél akkor is ki kellett volna szolgálnia. És azemélyit nem csak 18-ig kérik el!? Jesszus...
2016. nov. 19. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
11%
kövér vagy; dohányzol; de az eladóval van baj mert jót feltételez rólad és nem szolgál ki? rémes világ...
2016. nov. 19. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik olyan szabály,hogy a terheseket nem szolgálhatják ki! A hölgy enyhén szólva túlbuzgó volt. Akár fel is jelenthetnéd.
2016. nov. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó,milyen jogon beszélsz a kérezővel lekezelő hangnemben azért,mert túlsúlyos, vagy dohányzik? Lehet,hogy mindezek ellenére van olyan ember mint Te,sőt... Na ez a szörnyű világ,hogy valaki ismeretlenül is degradálja a másikat!
2016. nov. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Valóban be kellett volna írni a Vásárlók könyvébe azzal, hogy személyiségi jogot sértett az eladó azzal, hogy illetéktelen megjegyzést tett rád és élettani állapotoddal kacsolatosan olyan hangos megjegyzést tett, ami részben valótlan, részben egyáltalán nem tartozik az ő unkaköri kötelezettségei sorába.
2016. nov. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,lehet hogy tényleg csak az volt a baj,hogy bunkó volt az eladó,mert valamiért nem kedveli az embereket. Nekem ez a stílus viszont érthetetlen,ahol én dolgozom (vendéglátás) nem megengedhető. Láttam már ezt-azt a munkahelyemen,de senkivel sem mernék flegmán beszélni.
2016. nov. 19. 12:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Legyél ilyen továbbra is! Ezt az esetet pedig felejtsd el.
2016. nov. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!