Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napi 5-6 liter folyadék sok?

Napi 5-6 liter folyadék sok?

Figyelt kérdés
2016. dec. 8. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan munkát, sportot űzöl,ami mellett fokozottan izzadsz,akkor nem sok. Egyébként viszont igen. Napi 2-3 l az optimális,hogy ne terheld meg túlzottan a keringésedet, és a vesédet. Ráadásul,ha nincs fokozott izzadás,akkor annak is utána kéne járni,hogy miért "kell" ennyit innod. Cukorbetegség, mellékvese hormonzavar?
2016. dec. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fürdővíznek kevés..inni rengeteg.
2016. dec. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is ennyit iszom, pedig nem vagyok cukorbeteg. Szóval szerintem nem. :D Eddig még az orvosok sem voltak kiakadva rajta, szóval nem hinném, hogy abnormális, csak a többségnek furcsa.
2016. dec. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az átlagnál magasabb, de nem hinném, hogy gond lenne ezzel a mennyiséggel, ha érzed, hogy kell.

Néha nekem is megduplázódik (sosem mérem, nem is tudom, de ez azért feltűnik), igaz, étrendi okokból, várhatóan. Plusz egy edzés vagy egy énekpróba is hoz egy litert pluszban...

2016. dec. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!