Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha egy vak drogozik [. ]?...

Ha egy vak drogozik [. ]? Leírom kiegészítésben.

Figyelt kérdés
Ha egy vak drogozik, akkor ő "láthatja" azokat a "víziókat", amikről beszélnek a drogosok? Nem tudok se a drogokról semmit, meg arról se, hogy mi a biológiai háttere a vakságnak, csak eszembe jutott, hogy ez létezhet-e.
2010. máj. 1. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
miután a képek még mindig nem az emberi szemben, hanem az emberi agyban keletkeznek, szerintem te is tudod a választ
2010. máj. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
de, ha egy ember, aki vakon született, és az agya elképzelni se tudja miaz hogy kép, mivel még soha nem látott olyat, így szerintem a vak se láthat semmit, esetleg hangokat? Hogy képzelhetsz el egy képet, ha gőzöd sincs miaz?
2010. máj. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
attól, hogy még nem láttál semmit valamilyen képet tud alkotni az agyad...az, hogy nem lesz semmi köze a környezetéhez, még nem jelenti azt, hogy nem kép
2010. máj. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ezért kérdeztem, mert nem tudtam, hogy magukat a képeket, amiket látunk, az hol képződik, meg hogy ha valaki eleve vakon született, akkor ő láthatja-e.
2010. máj. 2. 12:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a látókérge ép, akkor a szer hatására ugyanúgy lát mindenfélét, mint a látók. Egyes drogok hatására még a hangokat is elkezdi látni. Ha a látókérge tönkrement, akkor már nincs, ami előidézné a látványt.
2010. máj. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!